Motocross Meltdown

Motocross Meltdown 1.0.0

Przygotuj się na ekstremalną jazdę w Motocross Meltdown

Spełnij marzenie i zostań motocyklistą crossowym w grze zręcznościowej na Androida. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Realistyczna grafika
  • Dobrej jakości dźwięk

Wady

  • Nudne sterowanie
  • Zbyt długi czas oczekiwania na uzupełnienie paliwa

Nie dobry
4

Spełnij marzenie i zostań motocyklistą crossowym w grze zręcznościowej na Androida.

Grzej silnik!

W Motocross Meltdown znajdziesz się w centrum motocrossowych zawodów, podobnych do X Games. Twój zawodnik weźmie udział w różnych konkurencjach, między innymi w wyścigach, popisach kaskaderskich czy skokach. Jednakże sama rozgrywka daje niemal identyczne doświadczenie w każdym rodzaju gry. Co prawda grafika i dźwięki zmieniają się, jednak sterowanie polega we wszystkich przypadkach na wciskaniu jednego przycisku w odpowiednim momencie, co sprawia, że gra staje się monotonna. 

We wszystkich zawodach rywalizujesz z innym motocyklistą, a zwycięzca zostaje wyłoniony na podstawie najlepszego wyniku. Aby wziąć w nich udział, musisz mieć wystarczającą ilość benzyny. Możesz ją uzupełniać w trakcie gry lub dokonać wewnętrznej opłaty. Każda konkurencja w Motocross Meltdown zużywa pewną ilość paliwa i niejednokrotnie będziesz musiał odczekać, aż zostanie ona uzupełniona. Jest to niezwykle irytujące, szczególnie że każdy event trwa tylko od 5 do 20 sekund

W Motocross Meltdown musisz zdecydować, jaki rodzaj ulepszeń zastosować dla swojego motoru. Ulepszenia można nabyć dzięki pieniądzom zdobytym w zawodach, co pozwoli modyfikować części motoru, takie jak silnik, koła czy układ wydechowy. Dostępna jest również duża ilość drobnych przedmiotów, za pomocą których poprawisz wizerunek twojego kasku, kombinezonu czy motoru.  

W grze dostępny jest również tryb wieloosobowy, dzięki któremu zmierzysz się z innymi motocyklistami online. 

Łatwiejsze, niż jazda na rowerze

Jak wspomniałem powyżej, w Motocross Meltdown sterowanie jest bardzo proste: musisz zwyczajnie dotknąć ekranu w odpowiednim momencie. Przypomina tym nieco gry rytmiczne, takie jak Dance Dance Revolution czy Rock Band, ale tu jest jeszcze łatwiej, ponieważ jest tylko jeden przycisk. 

Punkty za styl

Już na pierwszy rzut oka widać, że twórcy włożyli wiele wysiłku w grafikę, która jest najmocniejszą stroną gry. Zawodnicy wyglądają bardzo realistycznie i w grze znajdziemy nawet reklamy popularnych marek sportów ekstremalnych, takich jak Osiris czy Red Bull. Nie tylko grafika jest w Motocross Meltdown znakomita, ale również dźwięk, który wspaniale oddaje atmosferę prawdziwej areny. Tłum krzyczy kiedy wykonujesz popisowe tricki, silnik motoru ryczy, a gitarowe riffy akompaniują Twoim zwycięstwom. 

Świetnie wygląda, ale niewiele ponadto

Pomimo, iż Motocross Meltdown to gra niezwykle przyjemna dla oka, ostatecznie szybko się nudzi ze względu na nadmiernie uproszczone sterowanie i konieczność dokonywania mikropłatności. 

Motocross Meltdown

Download

Motocross Meltdown 1.0.0